Charlie pizza mėsainiai

Mėsainis su jautiena ir gruzdintais svogūnais

Bandelė, jautiena su baziliku, salotų lapai, čederis, dūmų skonio majonezo ir grūdėtųjų garstyčių padažas, pomidorai, gruzdinti svogūnai, marinuoti agurkai. Patiekiamas su gruzdintomis „Steak House“ bulvytėmis, dūmų skonio majonezo ir grūdėtųjų garstyčių padažu.

Kaina:
9.50 €
8.08 €
9.50 €
Daugiau

Mėsainis su jautiena ir šonine

Bandelė, jautiena su baziliku, salotų lapai, čederis, „Chipotle Glaze“ padažas, pomidorai, svogūnai, gruzdinta šoninė, marinuoti agurkai. Patiekiamas su gruzdintomis „Steak House“ bulvytėmis ir „Chipotle glaze“ padažu.

Kaina:
9.50 €
8.08 €
9.50 €
Daugiau

Mėsainis su vištiena

Bandelė, vištienos filė, majonezinis BBQ padažas, raudonasis padažas, čederis, jauni špinatų lapeliai, marinuoti agurkai, marinuoti svogūnai, konservuotos aitriosios paprikos. Patiekiamas su gruzdintomis „Steak House“ bulvytėmis, konservuotomis aitriosiomis paprikomis ir raudonuoju padažu.

Kaina:
9.00 €
7.65 €
9.00 €
Daugiau

Mėsainis "BBQ"

Bandelė, plėšyta kiauliena, marinuota paprika, mėlyniejisvogūnai, majonezas, marinuoti agurkai, salotų lapai, sūrio padažas, BBQ padažas, svogūnų žiedai tešloje. Patiekiama su gruzdintomis „Steak House“ bulvytėmis ir sūrio padažu.

Kaina:
9.50 €
8.08 €
9.50 €
Daugiau